O nas

Od lat zajmujemy się medycyną naturalną. Dzięki wiedzy i doświadczeniu posiadamy stabilną pozycję na rynku polskim.


W naszym gabinecie zajmiemy się Tobą kompleksowo, analizując organizm człowieka całościowo (holistycznie). Dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym, zdobytej przez 8 lat wiedzy i doświadczeniu precyzyjne ustalimy przyczyny Twoich dolegliwości. Wykrycie czynnika chorobotwórczego gwarantuje nam prawidłowy dobór kuracji, a w efekcie powrót do zdrowia.

Ponadto wspomagamy leczenie chorób przewlekłych, przy których terapia farmakologiczna nie jest wystarczająca. Naszym celem jest zdrowie pacjenta oraz szerzenie wiedzy z dziedziny profilaktyki zdrowotnej metodami naturalnymi.

Zespół


mgr Dominika Tomczak

Ukończyłam studia wyższe we Wrocławiu jednak moją pasją zawsze była medycyna naturalna i ziołolecznictwo. Postanowiłam dalej rozwijać się w tej dziedzinie i w roku 2013 ukończyłam kurs homeopatii klinicznej w Łodzi. Obecnie kontynuuję naukę w Dąbrowie Górniczej na Akademii Medycyny Komplementarnej na kierunku homeopatia, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu homeopatii klinicznej, klasycznej i homotoksykologii.

Od 2009 roku posługuję się diagnostyką biorezonansową. Ukończyłam wiele kursów z zakresu biorezonansu i cały czas poszerzam swoją więdzę.

Od 2012 roku prowadzę gabinet Domivita gdzie holistycznie zajmuję się pacjentami opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu.

Magdalena Dobielska-Szumowska

Od 2010 pracuję, jako diagnosta na urządzeniu Vega Test. Odbyłam wiele szkoleń i kursów, posiadam certyfikaty potwierdzające moje umiejętności w tej dziedzinie. Jestem również terapeutą oraz diagnostą na aparacie Bicom Multisoft Optima. Przeprowadzam diagnostykę termoregulacyjną na urządzeniu Dr Krupki STRD, czyli cybernetyczna analiza energetyczna człowieka.

Obecnie jestem w trakcie robienia dwuletniego kursu na Dyplomowanego Homeopatę Klinicznego w Łodzi, co pozwala mi
ujrzeć sprawy w znacznie szerszym ujęciu i przygotować kompleksowe rozwiązania dla naszych Pacjentów. Wszystkie naturalne metody stosuję na sobie i moich bliskich z ogromnym powodzeniem

mgr Marianna Janusz-Kowalczyk

Magister Fizjoterapii. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Pracowała w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich, oddział Kudowa Zdrój w 2011 roku, poszerzając swoje dotychczasowe umiejętności. Z zamiłowania terapeutka wykorzystująca biorezonans, która w 2016 roku ukończyła kurs BICOM MULTISOFT OPTIMA, natomiast w 2017 roku kurs Kinesiotaping KT1/KT2. Diagnosta pracujący przy urządzeniu BICOM MULTISOFT OPTIMA oraz Vega Test. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie fizjoterapii oraz biorezonansu, realizując kolejne kursy.

mgr Joanna Turajska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii oraz tytuł licencjat z kosmetologii. Ukończyła kursy z biorezenansu. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w zakresu żywienia człowieka.

Ma szczególną pasję do zawodu, twierdzi, że indywidualne i precyzyjne wykonywanie zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja. Zawsze uśmiechnięta, dokładna, ceni pracę z ludźmi.

Prywatnie jest miłośniczką wielu sportów takich jak pływanie, narciarstwo, łyżwiarstwo oraz wrotkarstwo. Zakochana w zwierzętach, a w szczególności kotach.

mgr Barbara Cerazy

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Diagnosta oraz terapeuta BICOM. Ukończyła kurs Kinesiotapingu podstawowego (KT1) i zaawansowanego (KT2). Wciąż doskonali swoje umiejętności zawodowe, a w swojej pracy na pierwszym miejscu stawia dobre samopoczucie i poprawę stanu zdrowia pacjentów.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.