O nas

Od lat zajmujemy się medycyną naturalną. Dzięki wiedzy i doświadczeniu posiadamy stabilną pozycję na rynku polskim.


W naszym gabinecie zajmiemy się Tobą kompleksowo, analizując organizm człowieka całościowo (holistycznie). Dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym, zdobytej przez 8 lat wiedzy i doświadczeniu precyzyjne ustalimy przyczyny Twoich dolegliwości. Wykrycie czynnika chorobotwórczego gwarantuje nam prawidłowy dobór kuracji, a w efekcie powrót do zdrowia.

Ponadto wspomagamy leczenie chorób przewlekłych, przy których terapia farmakologiczna nie jest wystarczająca. Naszym celem jest zdrowie pacjenta oraz szerzenie wiedzy z dziedziny profilaktyki zdrowotnej metodami naturalnymi.

Zespół


mgr Dominika Tomczak

Ukończyłam studia wyższe we Wrocławiu jednak moją pasją zawsze była medycyna naturalna i ziołolecznictwo. Postanowiłam dalej rozwijać się w tej dziedzinie i w roku 2013 ukończyłam kurs homeopatii klinicznej w Łodzi. Obecnie kontynuuję naukę w Dąbrowie Górniczej na Akademii Medycyny Komplementarnej na kierunku homeopatia, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu homeopatii klinicznej, klasycznej i homotoksykologii.

Od 2009 roku posługuję się diagnostyką biorezonansową. Ukończyłam wiele kursów z zakresu biorezonansu i cały czas poszerzam swoją więdzę.

Od 2012 roku prowadzę gabinet Domivita gdzie holistycznie zajmuję się pacjentami opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu.

Magdalena Dobielska-Szumowska

Od 2010 pracuję, jako diagnosta na urządzeniu Vega Test. Odbyłam wiele szkoleń i kursów, posiadam certyfikaty potwierdzające moje umiejętności w tej dziedzinie. Jestem również terapeutą oraz diagnostą na aparacie Bicom Multisoft Optima. Przeprowadzam diagnostykę termoregulacyjną na urządzeniu Dr Krupki STRD, czyli cybernetyczna analiza energetyczna człowieka.

Obecnie jestem w trakcie robienia dwuletniego kursu na Dyplomowanego Homeopatę Klinicznego w Łodzi, co pozwala mi
ujrzeć sprawy w znacznie szerszym ujęciu i przygotować kompleksowe rozwiązania dla naszych Pacjentów. Wszystkie naturalne metody stosuję na sobie i moich bliskich z ogromnym powodzeniem

mgr Marianna Janusz-Kowalczyk

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Pracowałam w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich, oddział Kudowa Zdrój w 2011 roku, co pozwoliło mi poszerzyć swoje umiejętności z zakresu fizjoterapii ogólnej oraz balneologii. Z zamiłowania jestem terapeutką wykorzystującą biorezonans. W 2016 roku ukończyłam kurs BICOM MULTISOFT OPTIMA, natomiast w 2017 roku kurs Kinesiotaping KT1/KT2. Przeprowadzam diagnostykę za pomocą urządzenia BICOM MULTISOFT OPTIMA oraz wykonuję Vega Test. Aby kompleksowo pomóc naszym Pacjentom, jako fizjoterapeuta stosuję terapię przeciwobrzękową (drenaż limfatyczny), masaż przeciwbólowy, relaksacyjny i leczniczy oraz aplikuję taśmy kinesioTape. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie fizjoterapii oraz biorezonansu, realizując kolejne kursy. Uważam, że tylko kompleksowa, odpowiednio dobrana terapia przyniesie zdecydowaną ulgę i przyczyni się do poprawy jakości życia, oraz co najważniejszwe do poprawy ZDROWIA naszych Pacjentów.

mgr Joanna Turajska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii oraz tytuł licencjat z kosmetologii. Ukończyła kursy z biorezenansu. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w zakresu żywienia człowieka.

Ma szczególną pasję do zawodu, twierdzi, że indywidualne i precyzyjne wykonywanie zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja. Zawsze uśmiechnięta, dokładna, ceni pracę z ludźmi.

Prywatnie jest miłośniczką wielu sportów takich jak pływanie, narciarstwo, łyżwiarstwo oraz wrotkarstwo. Zakochana w zwierzętach, a w szczególności kotach.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.