O nas

Od lat zajmujemy się medycyną naturalną. Dzięki wiedzy i doświadczeniu posiadamy stabilną pozycję na rynku polskim.


W naszym gabinecie zajmiemy się Tobą kompleksowo, analizując organizm człowieka całościowo (holistycznie). Dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym, zdobytej przez 8 lat wiedzy i doświadczeniu precyzyjne ustalimy przyczyny Twoich dolegliwości. Wykrycie czynnika chorobotwórczego gwarantuje nam prawidłowy dobór kuracji, a w efekcie powrót do zdrowia.

Ponadto wspomagamy leczenie chorób przewlekłych, przy których terapia farmakologiczna nie jest wystarczająca. Naszym celem jest zdrowie pacjenta oraz szerzenie wiedzy z dziedziny profilaktyki zdrowotnej metodami naturalnymi.

Zespół


mgr Dominika Tomczak

Jako absolwentka Inżynierii Środowiska, nigdy nie zdecydowałam się na pracę w tej branży. Moje prawdziwe zainteresowania zawsze krążyły wokół medycyny naturalnej i homeopatii, co skłoniło mnie do pogłębiania wiedzy w tym obszarze. W 2013 roku rozpoczęłam swoją przygodę z homeopatią, kończąc kurs homeopatii klinicznej w Łodzi. Jednak moja pasja nie znała granic, dlatego w 2016 roku dołączyłam do Akademii Medycyny Komplementarnej w Dąbrowie Górniczej. Tam zgłębiałam tajniki homeopatii klinicznej, klasycznej oraz homotoksykologii, uzyskując dyplom w 2020 roku.

Obecnie kontynuuję edukację w Słowackiej Szkole Homeopatii w Warszawie, zgłębiając metodę doboru leku według Jana Scholtena. Jestem także aktywną uczestniczką wielu kursów homeopatycznych, a w 2023 roku miałam przyjemność uczestniczyć w międzynarodowej konferencji w Monachium, gdzie spotkałam wybitnych homeopatów, takich jak Farokh Master czy Rajan Sankaran.

Od 2012 roku prowadzę gabinet Domivita, gdzie z holistycznym podejściem pomagam pacjentom, wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie. Specjalizuję się również w diagnostyce biorezonansowej, nieustannie poszerzając swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach.

Misją, która mnie napędza, jest pomoc pacjentom w odzyskaniu zdrowia, łącząc różnorodne metody i techniki, aby zapewnić im najlepszą możliwą opiekę.

Magdalena Dobielska-Szumowska

Od 2010 pracuję, jako diagnosta na urządzeniu Vega Test. Odbyłam wiele szkoleń i kursów, posiadam certyfikaty potwierdzające moje umiejętności w tej dziedzinie. Jestem również terapeutą oraz diagnostą na aparacie Bicom Multisoft Optima. Przeprowadzam diagnostykę termoregulacyjną na urządzeniu Dr Krupki STRD, czyli cybernetyczna analiza energetyczna człowieka.

Obecnie jestem w trakcie robienia dwuletniego kursu na Dyplomowanego Homeopatę Klinicznego w Łodzi, co pozwala mi
ujrzeć sprawy w znacznie szerszym ujęciu i przygotować kompleksowe rozwiązania dla naszych Pacjentów. Wszystkie naturalne metody stosuję na sobie i moich bliskich z ogromnym powodzeniem

mgr Marianna Janusz-Kowalczyk

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Pracowałam w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich, oddział Kudowa Zdrój w 2011 roku, co pozwoliło mi poszerzyć swoje umiejętności z zakresu fizjoterapii ogólnej oraz balneologii. Z zamiłowania jestem terapeutką wykorzystującą biorezonans. W 2016 roku ukończyłam kurs BICOM MULTISOFT OPTIMA, natomiast w 2017 roku kurs Kinesiotaping KT1/KT2. Przeprowadzam diagnostykę za pomocą urządzenia BICOM MULTISOFT OPTIMA oraz wykonuję Vega Test. Aby kompleksowo pomóc naszym Pacjentom, jako fizjoterapeuta stosuję terapię przeciwobrzękową (drenaż limfatyczny), masaż przeciwbólowy, relaksacyjny i leczniczy oraz aplikuję taśmy kinesioTape. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie fizjoterapii oraz biorezonansu, realizując kolejne kursy. Uważam, że tylko kompleksowa, odpowiednio dobrana terapia przyniesie zdecydowaną ulgę i przyczyni się do poprawy jakości życia, oraz co najważniejszwe do poprawy ZDROWIA naszych Pacjentów.

mgr Joanna Turajska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii oraz tytuł licencjat z kosmetologii. Ukończyła kursy z biorezenansu. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w zakresu żywienia człowieka.

Ma szczególną pasję do zawodu, twierdzi, że indywidualne i precyzyjne wykonywanie zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja. Zawsze uśmiechnięta, dokładna, ceni pracę z ludźmi.

Prywatnie jest miłośniczką wielu sportów takich jak pływanie, narciarstwo, łyżwiarstwo oraz wrotkarstwo. Zakochana w zwierzętach, a w szczególności kotach.

Agnieszka Rusak

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku dietetyka kliniczna.

W 2023 roku rozpoczęłam naukę w Polskiej Szkole Homeopatii Klasycznej w Gdyni.

W DomiVicie prowadzę diagnostykę za pomocą urządzenia BICOM Multisoft Optima oraz wykonuję Vega Test.

Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach obejmujących dietetykę kliniczną, homeopatię oraz szeroko pojętą medycynę naturalną i zdrowy styl życia.

Posiadam także wieloletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami jako technik weterynarii. Aktualnie pogłębiam wiedzę także z zakresu homeopatii zwierząt.

W wolnym czasie uwielbiam spędzać czas w ogrodzie uprawiając własne owoce i warzywa.

Agnieszka Brusiło

Ukończyłam Technikum Hotelarskie we Wrocławiu. Od zawsze każda moja praca wiązała się z pracą z ludźmi. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, dlatego tak kocham to, co robię. Moje zainteresowanie homeopatią rozpoczęło się 2 lata temu i stale poszerzam wiedzę w tym kierunku. Posiadam doświadczenie i umiejętności w zakresie skutecznego oraz profesjonalnego zarządzania recepcją, także jeśli masz pytania - zapraszam, zawsze chętnie odpowiem.

Anna Suszyńska

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z promocją zdrowia. W DomiVita pracuję na recepcji. Bardzo lubię pracę z ludźmi, zależy mi, aby Nasi pacjenci byli pod dobrą opieką, czuli pozytywną energię oraz ciepło i życzliwość.
Dodatkowo zajmuję się obsługą sklepu internetowego. Realizuję Państwa zamówienia, by dotarły w całości na czas.

Aneta Komendera

Jestem pasjonatką dietetyki, medycyny naturalnej oraz zdrowego i aktywnego stylu życia. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka kliniczna w Collegium Medicum w PWSZ w Nysie. Swoją wiedzę i praktykę zdobywałam w wielu placówkach medycznych, poradniach dietetycznych, a także podczas specjalistycznych kursów, warsztatów oraz na własnym doświadczeniu. W swojej praktyce wychodzę z założenia, że do zmiany nawyków należy podejść całościowo i należy pamiętać, że DIETA leczy ciało, PSYCHOLOGIA umysł, a SPORT uczy odpowiednich wzorców ruchowych pomocnych w codziennym życiu. Stawiam na ciągły rozwój i systematycznie poszerzam swoją wiedzę.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.