Męczy Cię alergia w sezonie letnim? Pomyśl o tym już dzisiaj.

12 października 2021

Najlepszymi porami na podjęcie kroków w leczeniu sezonowej alergii wziewnej są jesień i zima. W tym okresie stężenie pyłków jest bardzo niskie i dzięki temu można przygotować się na okres intensywnego pylenia. Pamiętajcie, że bardzo często przyczyną alergii oddechowej są pasożyty i dlatego warto sprawdzić obciążenie Glistą ludzką lub Przywrą płucną, ale także grzybami pleśniowymi takimi, jak Aspergillus, Plenicyllium i Cladosporium.

Jak zatem postępować?

  1. Określ przyczynę alergii, zbadaj obciążenie pasożytami oraz grzybami.
  2. Wzmocnij jelita. Zmień dietę na niskoweglowodanową, bogatą w kwasy omega, które działają przeciwzapalnie oraz wprowadź probiotyki (znajdziesz je w naturalnych produktach fermentowanych).
  3. Zastosuj terapię BICOM, jest to najszybszy sposób na odczulanie. Warto pamiętać, aby zabieg przypominający wykonać na początku wiosny.
  4. Wzmocnij układ oddechowy preparatami homeopatycznymi np. Kroplami firmy Heel oraz ziołami.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas lub napisz 😀

tel: + 48 692-433-825
e-mail: gabinet@domivita.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.