Body Detox

Usuwanie toksyn z organizmu.

Body Detox to prosty i bardzo łatwy sposób na pozbycie się toksyn z organizmu,opracowany przez angielską lekarkę Mary Stags.

Opis zabiegu:

Zanurzamy nogi w wodzie na 30- 60 minut. Pod wpływem przepływu prądu przez organizm, poprzez pory– ok. 2000 na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał do właściwego poziomu.

Bardzo ciekawe jest, że podczas zabiegu woda zmienia barwę w zależności od stopnia zanieczyszczenia organizmu oraz pochodzenia toksyn. Obserwujemy zmianę barwy wody od żółtej dzięki czemu wiemy, że nasz organizm pozbywa się toksyn.

Korzyści z zabiegów:

  • Redukcja metali ciężkich
  • Poprawa krążenia
  • Poprawa przemiany materii
  • Przywrócenie energii i poprawa odporności organizmu.

 

 

                                 

Zabiegi najlepiej jest wykonywać co 2-3 dni. Najlepszy efekt jest widoczny po zastosowaniu serii 5-10 zabiegów. W czasie terapii BODY DETOX należy suplementować magnez oraz potas, gdyż ich wypłukanie może być skutkiem ubocznym zabiegów.

Czas trwania zabiegu: 30-60 minut.

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.