Co wybrać?

Masz dobre wyniki badań, a mimo to czujesz się źle? Jesteś senny, przemęczony, brak Ci energii do życia? Towarzyszy Ci przewlekły katar, ból gardła, a może zgaga i niestrawność? Masz chroniczne zaparcia lub ciągłe biegunki?

Zdrowie to nasz największy skarb, dlatego należy o nie dbać i je pielęgnować. Naszym celem jest podzielenie się z Tobą wiedzą o zdrowiu i profilaktyce.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, analizując jego wyniki laboratoryjne oraz stan kliniczny. W naszym gabinecie każdy może się dowiedzieć jaka jest przyczyna jego choroby, co osłabia jego organizm oraz jak w naturalny sposób można swoje zdrowie poprawić. Dysponujemy szeroką wiedzą i doświadczeniem w medycynie naturalnej, homeopatii oraz ziołolecznictwie.

Masz dobre wyniki badań, a mimo to czujesz się źle? Jesteś senny, przemęczony, brak Ci energii do życia? Towarzyszy Ci przewlekły katar, ból gardła, a może zgaga i niestrawność? Masz chroniczne zaparcia lub ciągłe biegunki? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy szeroką gamę badań diagnostycznych z zakresu medycyny alternatywnej. Nie wiesz które badanie wybrać, zadzwoń, chętnie pomożemy dobrać odpowiednią diagnostykę.

Tel: 692-43-38-25

 

Po wykonaniu badania jest ono konsultowane z dyplomowanym homeopatą, który omawia wynik i dobiera terapię.

 

 

Nasza oferta


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.