Diagnostyka online

Chciałbyś sprawdzić stan swojego zdrowia, ale wciąż brakuje Ci czasu, żeby zapisać się na badania? Praca i inne obowiązki nie pozwalają Ci przyjechać na konsultację osobiście? Mamy rozwiązanie!

Jak zamówić zestaw do samodzielnego pobrania krwi z opuszka palca?

  • Złóż Zamówienie: Przeglądając poniżej listę dostępnych badań w naszym sklepie internetowym wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom zdrowotnym. Po dokonaniu wyboru i wybraniu metody płatności, złożysz zamówienie na zestaw do samodzielnego pobrania krwi.  Twoje zamówienie zostanie przygotowane i wysłane w ciągu 7 dni roboczych.
  • Odbierz Przesyłkę: Po otrzymaniu zestawu, dokładnie zapoznaj się z załączoną instrukcją oraz wypełnij ankietę zdrowotną dołączoną do przesyłki. Ankieta jest kluczowym elementem procesu, który pozwala nam lepiej dostosować zalecenia do Twoich indywidualnych potrzeb.
  • Pobierz Próbkę Krwi: Postępuj zgodnie z instrukcją. Prosimy o zapoznanie się ze zdjęciami poniżej ilustrującymi prawidłową ilość krwi potrzebną do analizy ( jeśli otrzymamy zbyt małą ilość krwi, nie będziemy w stanie przeprowadzić badania)

 

  • Wyślij Próbkę Do Nas Niezwłocznie po jej pobraniu: Odeślij ją do nas wraz z wypełnioną ankietą. Ze względu na wymogi czasowe i zachowanie najwyższej jakości próbki, zalecamy wysyłkę kurierem, tak aby próbka dotarła do nas w ciągu maksymalnie 3 dni.
  • Oczekuj na Wyniki: Gdy tylko otrzymamy Twoją próbkę, przystąpimy do realizacji wybranego przez Ciebie badania. Otrzymasz wyniki bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową w ciągu 7 dni roboczych od dnia dostarczenia próbki. Szczegółowy opis wyników oraz indywidualne zalecenia zostaną przesłane w ciągu 21 dni roboczych od otrzymania wyniku.

 

Pełne pakiety diagnostyczne

Pakiety kontrolne

Badania pojedyncze

Badania Alergii/Nietolerancjii

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.