Pozostajemy w temacie homeopatii, aby jeszcze dokładniej wyjaśnić drogę do znalezienia odpowiedniego leku..

29 lipca 2022

Homeopatia jest dziedziną bardzo szeroką! Obecnie jest opisanych około 7 tysięcy leków i wciąż odkrywane są nowe. Mówię o tym dlatego, że często zadajcie mi pytanie jak zgłębić temat, od czego zacząć? Jaką książek kupić, aby w domu sobie radzić podczas infekcji.

Kochani, na te pytania nie ma dobrej odpowiedzi! Jeżeli napiszę lub powiem Wam, że nie polecam żadnego poradnika i sprawdzonych schematów to możecie sobie pomyśleć, że nie chce nic powiedzieć, ponieważ boje się, że stracę pacjentów.
To nie tak.. Dobrą książką, aby zrozumieć działanie i kierunek ozdrowienia w przypadku leczenia homeopatycznego jest książka dr Jusa „Podróż choroby”, jednak dobór odpowiedniego remedium niejednokrotnie jest bardzo trudną metodą zwłaszcza w chorobach przewlekłych. Nieco łatwiej jest w ostrym stanie, ale również należy uważać aby nie stłumić choroby lekami homeopatycznymi lub nie przerwać leczenia pojedynczego leku, który został dobrany do całości.
Aby Wam to zobrazować posłużę się przykładem: dziecko z przewlekłym zapaleniem ucha, leczone kilkakrotnie antybiotykami, niespokojne, z problemami społecznymi i adaptacją w grupie. Lubiące słodkie i kwaśne produkty, posiadające problemy z wypróżnianiem i moczenia nocne. Dobrany został jeden lek całościowy w wysokiej potencji. Piękna reakcja organizmu, bo pojawił się silny katar (efekt oczyszczania). Mama czytając wpisy na różnych grupach, znalazła informację, że na katar dobre są takie lub inne kulki i podała lek.
Nic by w tym nie było złego, ale:
  • osoby polecające nie znały przypadku,
  • przerwała tym postępowaniem lek, który dobrał homeopata do całego przewlekłego obrazu.
Następnie pozornie ustąpił katar, a po krótkiej chwili pojawiło się kolejne zapalenie ucha.. a rozżalona mama dzwoni, prosi o pilny kontakt, bo moje czy innego homeopaty leczenie nie przynosi efektu.. Po krótkiej rozmowie, nie zadając odpowiednich pytań myślimy, że naprawdę źle zostały dobrane kulki, po czym pytając głębiej, co się wydarzyło mama mówi o sytuacji i podanych kulkach…
Tłumaczenie, że nie widziała, bo z czystego lenistwa nie przeczytała polecanej książki, bo nie chciała zawracać głowy jak dziecko dostało kataru, na własna rękę bez żadnej wiedzy decyduje się na podanie kulek. Aż nasuwa się na język ,,to proszę, jak posiada już Pani tak dużą wiedzę, którą ja latami zbierałam radzić sobie samej”.
Oczywiście pomagam, ale na tym przypadku chciałam pokazać jak łatwo można z własnej głupoty przerwać działanie leku, a co gorsza stłumić chorobę lekami homeopatycznymi.
Co mam na celu pisząc Wam o tym?
Jak już kochani pacjenci decydujecie się na leczenie u homeopaty proszę z nim konsultować każde objawy i podawanie leków, przeczytać polecane książki i mieć zaufanie ❤️.
Drugim przypadkiem z ostatnich dni jest moja pacjentka, która mam nadzieje, że jak to przeczyta to się uśmiechnie 😉

Przyszła z wnuczką na wizytęm miała dość duży problem, a ponieważ już znam tę osobę, bo leczy się u mnie udało mi się pomóc bardzo szybko. Pacjentka przestała spać, miała ogromy problem z zaśnięciem i spaniem. W nocy wysoki puls i tętno oraz jak można się spodziewać kłucie w klatce piersiowej co bardzo nasiliło niepokój.

Zapytałam jeszcze o kilka odczuć, dodatkowych objawów i robiąc na szybko analizę zaleciłam lek w potencji ch30 na noc. Już następnego dnia poprawa o 70%. Pacjentka zasnęła, obudziła się około 4 rano zlana potem, ale bez wysokiego tętna i niepokoju. Chwile się podkręciła w łóżku i ponownie zasnęła.

Zleciłam powtórzyć lek następnego dnia i nastąpiła jeszcze większa poprawa, a Pacjentka zadzwoniła do mnie z podziękowaniem ❤️ Po ponad tygodniowym niespaniu, znów cieszyła się snem i odpoczynkiem.
Do czego jednak zmierzam. Lek, który jej pomógł na obecny stan to jeden z najpopularniejszych leków na BIEGUNKĘ! Gdyby nie zaufanie do mnie, to pewnie by go nawet nie przyjęła, czytając o nim na grupie.

Co ma wspólnego lek na biegunkę z niespaniem? A to, że biegunka to objaw kliniczny i fizyczny tego leku. Ma on w swoim obrazie duży niepokój, zwłaszcza o swoje zdrowie, wybudzanie o charakterystycznej godzinie, przyspieszone bicie serca i poty, ale o tym można przeczytać w repetytoriach dla zaawansowanych homeopatów.

Tego nie znajdziemy na grupach! Dlatego jeszcze raz proszę podczas leczenia współpraca jest kluczem do sukcesu ❤️

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.