STRD

Skaningowa termografia regulacyjna

Twórcą urządzenia Scaner BC i najnowszego oprogramowania STRD jest dr n. med. Krzysztof Krupka. On przypomina iż to ojciec medycyny Hipokrates 400 lat p. n. e. nakładał mokrą glinkę na ciało pacjenta i obserwował, w których miejscach szybciej wysycha, wiedząc dzięki temu gdzie rozwija się choroba lub toczy się stan zapalny.

Skaningowa diagnostyka termoregulacyjna STRD jest rozwinięciem analizy termoregulacyjnej. Podstawą STRD jest ocena zmian autoregulacji mikro krążenia krwi na bodziec. Dlatego nazywa się to diagnostyką termoregulacyjną. Niekorzystne zmiany autoregulacji mikro krążenia leżą u podstaw prawie wszystkich chorób. Urządzenie potrafi zdiagnozować co dzieje się w ciele nim pojawi się nieodwracalny problem. Dzięki niemu możemy ocenić poziom zdolności samoregulacji organizmu, podstawowe zaburzenia, nadaktywność, blokady i niedoczynność.W prosty sposób monitorujemy zmiany kwasowości tkanek bez konieczności pobierania krwi.

Badanie pacjenta rozpoczyna się od bezdotykowego pomiaru ciała czujnikiem z podczerwienią. Następnie na monitorze komputera pojawiają się wykresy. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu dane są przeliczane i pokazują stan zdrowia badanej osoby. Istotne jest, że chorobę można zauważyć nie tylko w momencie gdy są już jej objawy somatyczne, ale dużo wcześniej ukazując jej pierwotną przyczynę. Pozwala to uniknąć długotrwałego leczenia farmakologicznego na rzecz dużo prostszych i łagodniejszych metod.

Czas trwania badania: ok.10 minut.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.