Zabiegi

W trosce o naszych pacjentów przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów, które stanowią nierozerwalne elementy kompleksowej terapii.

Poddałeś się badaniu i co dalej? Konsultacja i omówienie wyniku to dopiero początek Twojej drogi do zdrowia. Kuracja obejmuje głównie zmianę nawyków żywieniowych oraz stosowanie odpowiednich leków i suplementów. Ale to nie wszystko – swoje działania możesz wesprzeć poprzez zabiegi dostępne w naszym gabinecie.

Każdy z dostępnych zabiegów jest inny, a jednocześnie wszystkie nawzajem się uzupełniają. Terapia BICOM pomoże Ci między innymi szybciej uporać się z problemem pasożytów oraz związanymi z ich obecnością dolegliwościami, zabieg Body Detox to świetny sposób na usunięcie z organizmu toksyn, które zwłaszcza w początkowym etapie kuracji mogą się wydzielać w zwiększonej ilości i wpływać negatywnie na Twoje samopoczucie, a dobrze wykonany masaż pozwoli ukoić ból i porządnie się zrelaksować.

Nasza oferta


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.