Wiosenna apteczka alergika

24 kwietnia 2019

Stosowanie homeopatii przy objawach alergii

Cudowna wiosna zawitała do Wrocławia. Osobiście najbardziej lubię tą porę roku. Wszystko budzi się do życia, kwitną drzewa i kwiaty, co dla alergików oznacza niestety duży problem. Łzawiące oczy, katar, duszności oraz kichanie jest zmorą dla wielu z nich. Z alergią świetnie radzi sobie homeopatia i myślę, że zanim sięgniemy po tradycyjne leki warto spróbować czegoś mniej inwazyjnego. Oczywiście najlepiej leki dobrać indywidualnie na wizycie u homeopaty, ale kilka z nich jest niezawodnych w okresie pylenia. Warto je mieć w domowej apteczce:

ALIUM CEPA- łzawienie oczu, ostry nieżyt nosa i częste kichanie. Jasna i obfita wodnista wydzielina z nosa. Skurczowy kaszel.

EUPHRASIA- łzawienie oczu i mocne zaczerwienienie ich okolic. Częste kichanie i wodnista wydzielina z nosa.

SABADILLA- ostry nieżyt nosa połączony z obfitym i drażniącym kichaniem i łzawieniem oczu, któremu towarzyszy pieczenie śluzówek nosa i podniebienia.

Dawkowanie: Lek podajemy w potencji CH15- 3 granulki 2-3 razy dziennie.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.